Шановні товариші!

У жовтні 2000 року в Одесі на базі Одеської державної морської академії було відкрито перше в Україні, в країнах СНД, Прибалтики та Східної Європи відділення Морського інституту Великобританії (МІВ – Nautical Institute – NI) – однієї з найбільш відомих, авторитетних та активних організацій у сфері морського судноплавства. Ця подія стала визнанням з боку світової морської громадськості величезного потенціалу України у сфері морського транспорту, високою оцінкою професіоналізму та досягнень наших морських фахівців – науковців, моряків, портовиків.

Основною метою створеного відділення МІВ є широке поширення в морських колах України інформації про процеси, що відбуваються у світовій судноплавній індустрії, пріоритетних дослідженнях та розробках, новітніх досягненнях та проблемах, у розвитку співробітництва та обміні досвідом, розширенні професійного кругозору наших морських фахівців. На установчих зборах було створено організаційну структуру відділення, затверджено його Статут. На той час новостворена організація налічувала близько 50 членів.

За минулий період було багато зроблено, сказано, написано. У 2001 році відділення було зареєстроване як українська громадська організація і отримало назву – Морський інститут України (МІУ – Nautical Institute of Ukraine).

Регулярно виходить щоквартальний інформаційно-аналітичний міжнародний морський журнал “Морський огляд” (Sea Review), покликаний відігравати роль “об’єднавчого” друкованого органу, що сприяє розвитку зв’язків між членами МІУ. Велика робота проводиться керівництвом інституту із залучення до наших лав нових членів: зараз їх понад 300, серед них капітани, суднові офіцери, керівники та співробітники берегових морських установ. На сайті МІУ будуть розміщені матеріали, що відображають заходи, що проводяться в МІУ, актуальні проблемні питання, результати досліджень і розробок, дані з обміну досвідом, інша сучасна та корисна інформація стосовно професійних інтересів морської громадськості України. Сподіваємося, що вони викличуть інтерес і будуть корисними для тих, хто до них звернеться.

 

Welcome to our Site!

Почесний секретар Морського інституту України, професор Володимир Торський, FNI.

 

За підтримки Компанії “Англо – Істерн Україна”
003288
Users Today : 1
Users This Month : 582
Views Today : 1
Views Last 7 days : 248